top of page

Ecosmart XL 700 Burner Kit

Yalın bir alevin yatay formda ve  geniş bir alanda yanması çok basit görünebilir fakat paslanmaz çeliğin  çeşitli ısılarda genleşmesi gibi detaylar düşündüğümüzde bu aslında  oldukça karmaşıktır. 

• Güvenli bir yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak  mekanizması geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her  koşulda, her ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde  çalışır.

• Burner kit üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından  ateşleme noktasından ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen  bidonun mühendislik tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit  üzerine tam olarak oturmasını ve üzerindeki butona basmadan yakıtı  serbest bırakmayarak dökülme,sıçrama ve israfı engeller.

• Özel dizayn edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt  verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi  stabilize etmenize yardımcı olur .

• Şöminelerimiz beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu  şömine yakmayı ve söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda  sürgü kapak sistemli şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de  sağlar . Şömine yanarken (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum  bölümünde yakıt ilave etmeyi engelleyen iç mekanizma devreye girerek  erişimi engeller.

• Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

Stok: 100517

Model

Ecosmart XL 700 Burner Kit

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

7 L

1.8 Gal

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

50m2

538ft2

90m3

3178ft3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

13650 BTU/h

4 kW 14.50 MJ/h

9-12h

7 Litres

Teknik Çizim


Weight
9.2kg [20.28lb]
Model Dimensions mm [in]
L 700 [27.6] W 195 [7.7] D 112 [4.4]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Stainless Steel Grade 304

Ambalaj

Shipping Weight    11.80kg   [26.01lb]

Packaging Dimensions  mm [in]   L 1101 [43.3] W 306 [12] H 291 [11.5]

CBM 0.1m3

Type Carton

Aksesuarlar

Ekran Resmi 2023-10-27 15.06.27.png

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

Teknik Çizim

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

Autocad

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

bottom of page