top of page

Igloo BK5

Mükemmel bir orta şömine – farklı ve orijinal

   EcoSmart Igloo çağdaş bir dekorun yaratılması amacı ile fütüristik bir   yönle geliştirilmiş ayaklı bir mobilyadır. Özel ve orijinaldir. Görünmezlik   özelliği veren güçlendirilmiş bir cam çepere sahiptir.

   Paslanmaz çelik bir taban cam çeper arasında asılıdır ve bu eşsiz form   alevin, cam panellerde pek çok yönde dans etmesine olanak verir. Bu özellik   göz alıcı bir dekor unsurunun ortaya çıkmasına ve bulunduğu ambiyansın sıcaklığının   artmasına katkı sağlar.

   Portatif bir sanat eseri olarak tasarlanmış olan Igloo’nun zarif ve yalın   tasarımı, ofisler, barlar ve restoranlar gibi ticari mekanların yanı sıra   konutlar, daireler ve müstakil evler de dahil olmak üzere hemen her ortama   şıklık katar.

Çevreyle dost ve yenilenebilir bir enerji olan Bioethanol yakıtı kullanan   Igloo, diğer Tasarım Şömine Serisi ürünleri gibi benzersizdir.

Model

Igloo BK5

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

5 L

1.3 Gal

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

35m2

377ft2

70m3

2472ft3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

13000 BTU/h

3.5 kW 14 MJ/h

7-11h

5 Litres

Teknik Çizim

Weight 57.60kg [127lb] Model Dimensions mm [in] L 978 [38.5] W 494 [19.4] H 904 [35.6] Application Outdoor & Indoor Materials Stainless Steel Grade 304, Toughened Glass

Ambalaj

  • Shipping Weight 78.30kg [173lb]

  • Packaging Dimensions mm [in] L 1092 [43] W 582 [22.9] H 1148 [45.2]

  • CBM 0.73m3

  • Type Crate (Inc Skid)

Aksesuarlar

Ekran Resmi 2023-10-27 15.06.27.png

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

Teknik Çizim

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

Autocad

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

bottom of page