top of page

AGORAFOCUS 630

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

AGORAFOCUS 630

central fireplace, glassed

Suspended tasarımlardan Agorafocus 630; Focus'un en çok satılan  modelidir. Bu popüler modelin zekice zanaati; dikkatli orantıları ve  makul çerçevesiyle göze çarpmaktadır. Geniş pencereleri ateşle dört  yönden eğlenmeye ve küllüğün tasarımı kolay temizliği sağlıyor. Ayrıca  tabanında küllük ve temiz hava girişi bulunduran bir Floor Tasarımı  bulunmaktadır. Floor tasarımının 3 yönden pencereli ve bir yönü açık  gazla çalışan modeli mevcuttur.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


8 -11 kW

VERİMLİLİK


78,3 %

TOZ SALINIMI


35 mg/m3

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page