top of page

ANTEFOCUS

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

ANTEFOCUS

suspended or wall mounted

Antefocus modelinin bu isimle adlandırılmasının nedeni 1967'de Focus çizgisinde piyasaya sürülen ilk model olmasıdır.Dominique Imbert'in kendisi için tasarlayıp ürettiği bu model diğer tasarımlara bakarak rakipsiz bir sonsuzluk sunuyor.Antefocus sipariş edildiğinde el yapımı olarak üretilmekte, lehimli çizgileri ve cilalanmış ham çelikten görünümüyle göze çarpmaktadır.

Dominique Imbert tarafından tasarlanan belli başlı her Antefocus, Focus'un temelini attığı şömine modellerinden biri olarak hala saygıyla karşılanmaktadır.

Antefocus ihtiyaca göre planlanarak duvara sabitlenebilir veya tavandan asılı olarak havada asılı durabilir.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS


NOMINAL ISIL GÜÇ


5,5 kW

VERİMLİLİK


53,5 %

TOZ SALINIMI

N/A

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page