top of page

BATHYSCAFOCUS HUBLOT

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

BATHYSCAFOCUS HUBLOT

central, suspended, rotating

Bathyscafocus Hublot, klasik Bathyscafocus açık şömine modelimizin dış bükey ısıya dayanıklı cam kapaklı olan versiyonudur.Daha yüksek verimlilik ve ısıtma kapasitesi ve daha güvenli bir yanma için tasarlanmış bir şömine modelidir.

360 derece dönebilen ateş haznesi sayesinde mekanın tam ortasına konularak odak noktası olabilir veya bir duvarın önüne konumlanıdırılarak farklı yönlere çevrilebilir.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS


NOMINAL ISIL GÜÇ


4 - 9 kW

VERİMLİLİK


79,7 %

TOZ SALINIMI


0,10 %

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page