top of page

BUBBLE

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

BUBBLE

wood burning fire pit

Bubble, şık özgünlüğünü her türlü dış mekana taşıyan, odun yakan çağdaş bir ateş çanağıdır. Açık ateşi, uzun yaz gecelerini uzatmak veya sonbahar akşamlarının serinliğini gidermek için mükemmel bir odak noktası sağlar. Focus tasarımının ayırt edici özelliği olan sadeliği ve sofistike özelliğinin yanı sıra performansı, onu bahçelerden çatı teraslarına ve avlulara kadar çok çeşitli dış ortam ayarları için uygun hale getiriyor. 700 mm çapındaki bu odun yakan ateş çukuru, düz bir yüzeyde kolayca hareket ettirilebilmesi için iki adet arka tekerlek ile donatılmıştır. İç kısım bakım ve temizlik için çıkarılabilir. Modelin korozyon önleyici kaplaması, dış mekan koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle mevsim boyunca göz alıcı görünümünü koruyacaktır.

– Christophe Ployé tarafından Focus için yaratıldı –

Christophe Ploye tarafından tasarlandı.

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ

N/A

VERİMLİLİK

N/A

TOZ SALINIMI

N/A

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page