top of page

DOMOFOCUS
GLASS

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

DOMOFOCUS
GLASS

glassed, suspended, rotating

Domofocus Glass ihtişamını ikonik ağabeyi Gyrofocus Glass modelinden çalmaya mı çalışıyor?

Domofocus Glass büyük ağabeyi Gyrofocus Glass ile kıyaslandığında daha küçük fakat orantılı boyutları ve kayar camlarının mükemmel entegrasyonu ile sıra dışı ve zamansız bir model olmaya aday.

O da bu haliyle daha verimli,daha güvenli ve daha çevreci…

Domofocus camlı şömine modeli 5 yıllık ar-ge çalışmalarının ve 55 yıllık Focus üretim tecrübesinin sonucudur. Avrupa’da 1 Ocak 2022’de yürürlüğe giren Ecodesign çevreci normuyla uyumludur.

Şöminenin yanma haznesi kavisli cam panellerle tasarımından taviz vermeden 360° dönebilen ateş haznesi ile şömine tarihinde yerini almaya hazır.

Tavandan asma yöntemiyle havada asılı olarak duran ve 360° çevrilebilen Domofocus camlı versiyonu ve yüksek verimlilik sunuyor.
İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart) Antrasit Gri veya Beyaz

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ

18 kW

VERİMLİLİK

81%

TOZ SALINIMI

0,09%

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page