top of page

ERGOFOCUS GAS

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

ERGOFOCUS GAS

central, suspended, rotating fireplace

Ergofocus Gazlı versiyon
FOCUS, gazın tavandaki bir plakadan akmasına ve ardından yalıtımlı bir boru yoluyla şömineye doğru beslenmesine izin verirken aynı zamanda ocağın 100° dönmesine izin vererek gerçek bir teknolojik dönüm noktasına ulaştı.
Yeni Ergofocus Gaz, ateşi anında yakan bir uzaktan kumanda kullanırken, alevin yoğunluğu tamamen ayarlanabilir ve sürekli olarak sıcak bir ortam özelliği sağlar.


PRATİK & TEKNİK BİLGİLER
Ergofocus kompakttır ve 95 cm'lik çapı her türlü alana sığmasını kolaylaştırır. Altında koruyucu bir plakaya ihtiyaç duyulmadan ahşap zeminler de dahil olmak üzere her türlü yüzeyin üzerine monte edilebilir.
Model, gaz borusunun geçmesine izin verecek şekilde özel olarak tasarlanmış bir plaka ile donatılmıştır. Sistem pille çalışmaktadır ve brülör uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir.
Son teknolojiye sahip Ergofocus Gaz'ı satın aldığınızda eğitimlerini Fransa Focus firmasından aşan ekibimizin özel eğitimli bir üyesi tarafından gerçekleştirilen projenin teknik incelemesini gerçekleştirir.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


5 kW

VERMİMLİLİK


46,1 %

TOZ SALINIMI


0,12 %

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page