top of page

ERGOFOCUS HOLOGRAPHIC

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

ERGOFOCUS HOLOGRAPHIC

holographic realistic flames

Ateş insanları bir araya getiren, bağları oluşturan ve güvenliği sağlayan bir unsurdur. Sıklıkla çok hızlı hareket ediyormuş gibi hissettiren bir dünyada, hepimizin bir sığınağa, sıcak bir ocağın etrafında sevdiklerimizle toplanabileceğimiz bir sığınağa ihtiyacımız var. Bugün Focus, bu keyifli vahayı yenilik, stil ve özgünlüğü birleştiren bir ateşle yeniden icat ediyor. Bu eşsiz teknolojiyi korumak için on öncü yeniliğin patenti alınmıştır. İster özel bir evde ister lüks bir otelde olsun, bu holografik şömine herhangi bir yere kurulabilir ve basit bir düğmeye dokunarak çalıştırılabilir.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ

N/A

VERİMLİLİK

N/A

TOZ SALINIMI

N/A

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page